Amazon’da satış yapmaya başlamak için ihtiyacınız olan tüm özellikler

SellerRunning, Amazon'da FBM yöntemiyle satış yapanlara yönelik onlarca harika özellik sunar. 7/24 çalışan servisler sayesinde zamanınızı verimli kullanmanıza ve kazancınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

TÜM ÖZELLİKLER

İşte SellerRunning'i kullanmanız için nedenler

Envanter Yönetimi

SellerRunning, mağaza envanterinizi hızlı ve kullanışlı bir şekilde yönetmenize olanak tanır. Detaylı arama özelliği ile ürünleri marka, kategori, fiyat ve stok aralığına göre listeleyebilir, telif hakkı bulunan ya da indirimli ürünleri filtreleyebilirsiniz. Toplu işlemler yaparak mağazanızı yönetebilir, örneğin belirli kategorideki ürünleri kaldırabilir veya yasaklı ürünler listesine ekleyebilirsiniz. Fiyat aralığı ve stok miktarına göre filtreleme yaparak otomatik fiyatlandırma başlatma-durdurma dosyaları oluşturabilirsiniz. Envanter yönetimi ekranından ürünlerin resim, başlık, fiyat, stok, marka ve telif hakkı durumu gibi detaylara hızlıca erişebilirsiniz.

Tam Otomatik Depo Entegrasyonu

Müşterileriniz için en yüksek hizmet kalitesine ulaşmak, ek maliyetler olmadan mümkündür; bunu sağlamak için kapsamlı ve tamamen otomatikleştirilmiş bir entegre depo otomasyon sisteminin uygulanması gerekmektedir. Bu sistem, bir siparişin alındığı anından başlayarak, tüm teslimat ve teslim sonrası işlemleri kapsayan sipariş karşılaması sürecinin her yönünü sorunsuz bir şekilde yönetir.

Gelişmiş Arama Konsolu

İhtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış gelişmiş ürün arama filtrelerimiz aracılığıyla kolayca ideal ürünleri keşfedin. Kapsamlı ve detaylı raporlarımızın yardımıyla envanter yönetiminizi yükseltin, stok seviyeleriniz, trendleriniz ve performans metrikleriniz hakkında değerli içgörüler elde edin. Gelişmiş bildirim sistemimiz ve siparişe özel filtrelerimiz sayesinde gelen her siparişi hızlı bir şekilde tanımlayarak etkili bir şekilde işleyin. Bildirim ve filtre araçlarımız, siparişlerinizin üzerinde kalmanızı sağlar, size ve müşterilerinize sorunsuz ve hızlı bir deneyim sunar.

Ekip ve Organizasyon

Bir hesap üzerinden çoklu kullanıcıları destekleyen ve farklı erişim düzeylerine ve izinlere sahip olan bir hesap kullanarak organizasyonunuz veya ekibiniz içinde sorunsuz bir şekilde işbirliği yapın. Merkezi hesap yapısı, ekip çalışmasını optimize eder ve takım üyeleri arasında etkili iletişimi ve koordinasyonu kolaylaştırır, böylece her birey belirli rolleri ve sorumluluklarına dayanarak etkili bir şekilde katkıda bulunabilir. Proje yönetimi, veri paylaşımı veya kaynak tahsisi olsun, platformumuz ekibinize çeşitli erişim türlerini kullanarak verimliliği maksimize etme ve ortak hedeflere ulaşma imkanı sunar.


Nitelikli Destek Hattı

Amazon'ın çeşitli karmaşalarını ve karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunu hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için yetenekli destek ekibimizin gerekli uzmanlık ve araçlara sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Amazon ekosisteminin karmaşık süreçlerini anlıyoruz ve ekibimizin kapsamlı bilgisi ile becerileri, karşılaştığınız zoruluklara hızlı, etkili ve özelleştirilmiş çözümler sunar böylece Amazon ile ilgili konularda sorunsuz bir deneyim yaşarsınız.

Sipariş Takibi

Müşteriye gönderdiğiniz her sipariş SellerRunning tarafından takip edilir. Siparişin ne zaman ulaştığını veya siparişin herhangi bir sebeple size geri döndüğünü bilirsiniz.

Bazen müşterilere gönderilen siparişler çeşitli nedenlerle teslim edilemeyebilir. Böyle bir durumda, Amazon genellikle size bir bildirimde bulunmaz. Siparişin müşteriye ulaştığını düşünürken, sipariş size geri dönmüş olur. Böyle bir durumda SellerRunning, siparişinizin kesin durumunu bildirmek için size bir e-posta bildirimi gönderir.

Siparişleriniz müşteriye teslim edildiğinde teslimat zamanını kaydeder. Siparişler için teslimat bildirimi özelliğini aktif ettiğinizde, size e-posta bildirimi gönderir.

Ürün Yükleme

SellerRunning sayesinde dosya indirme ve yükleme zahmetinden kurtulun. Basitleştirilmiş filtre seçeneklerini kullanarak eklemek istediğiniz ürünleri doğrudan mağazanıza yükleyin.

Eklemek istediğiniz ürünler buluttaki ürün havuzuna gönderir. Burada ürünlere ait tüm bilgiler elde edilir ve filtreler uygulanır. fiyat ve stok kurallarınıza göre satış fiyatı ve stok miktarı hesaplanır ve hemen ardından doğrudan satış mağazanıza gönderilmek üzere sıraya alınır.

Herhangi bir dosya indirmek veya Amazon'a dosya yüklemek gerekmez. Bütün bu işlemler SellerRunning ile Amazon arasında, API teknolojisi kullanılarak yapılır. Böylece zamandan tasarruf eder, zahmetten kurtulursunuz.

Otomatik Fulfillment

Sipariş verme işlemini tamamladıktan sonra SellerRunning bu siparişi takip altına alır. Alıcı hesabınızdaki sipariş kargoya verildiğinde, siparişin kargo bilgilerini tespit eder, satıcı hesabınızdaki ilgili siparişi bulur, kargo bilgilerini bu siparişe aktarır ve siparişi onaylar.

Eğer alıcı hesabınızdaki siparişin kargolanması gecikirse, siparişinizi kagolamanız gereken süre sona ermeden hemen önce siparişiniz kargo bilgileri olmadan onaylanır. Sipariş kargo bilgisi olmadan onaylandıktan sonra alıcı hesabınızdaki sipariş kargolandığında, buradaki kargo bilgilerini alarak satıcı hesabınızdaki ilgili siparişe aktarır ve kargo bilgilerini otomatik olarak günceller.

SellerRunning bu işlemleri Amazon geliştirici web servisleri alt yapısı sayesinde tamamen otomatik gerçekleştirir, sizin herhangi bir ek işlem yapmanız gerekmez.

tr