We're expanding! SellerRunning is now part of Threecolts — All the cloud-based tools to boost your FBM business.
Learn more
We're expanding! SellerRunning is now part of Threecolts — All the cloud-based tools to boost your FBM business.
Learn more

Özellikler

SellerRunning, Amazon'da FBM yöntemiyle satış yapanlara yönelik onlarca harika özellik sunar. 7/24 çalışan servisler sayesinde zamanınızı verimli kullanmanıza ve kazancınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Hemen kullanmaya başlayın!

TÜM ÖZELLİKLER

İşte SellerRunning'i kullanmanız için nedenler

Ürün Yükleme

SellerRunning sayesinde dosya indirme ve yükleme zahmetinden kurtulun. Basitleştirilmiş filtre seçeneklerini kullanarak eklemek istediğiniz ürünleri doğrudan mağazanıza yükleyin.

Eklemek istediğiniz ürünler buluttaki ürün havuzuna gönderir. Burada ürünlere ait tüm bilgiler elde edilir ve filtreler uygulanır. fiyat ve stok kurallarınıza göre satış fiyatı ve stok miktarı hesaplanır ve hemen ardından doğrudan satış mağazanıza gönderilmek üzere sıraya alınır.

Herhangi bir dosya indirmek veya Amazon'a dosya yüklemek gerekmez. Bütün bu işlemler SellerRunning ile Amazon arasında, API teknolojisi kullanılarak yapılır. Böylece zamandan tasarruf eder, zahmetten kurtulursunuz.

Fiyat ve Stok Güncelleme

Farklı fiyat aralıklarına göre farklı kâr marjları ve farklı minimum stok miktarları belirleyin. Düşük maliyetli ürünlerinize daha yüksek kâr marjı ve minimum stok miktarı belirleyebilir, yüksek maliyetli ürünlerinze düşük kâr marjı ve düşük minimum stok miktarı belirleyin. Böylece elde ettiğiniz kârların, belirli bir seviyenin üzerinde olmasını sağlamış olursunuz.

Min - max fiyatları belirlemek için yine farklı fiyat aralıklarına göre farklı minimum ve maksimum fiyat aralığı belirleyebilir, mağazanızdaki ürünlerin minimum ve maksimum fiyatlarını otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

Ürünleri anlık güncellemeler yerine günün herhangi bir saatinde otomatik olarak güncelleyebilir, birbirinden farklı 5 ayrı zaman girebilirsiniz. Ürünleriniz güncelendiğinde e-posta bildirimi alırsınız.

SellerRunning döviz çeviri işlemlerini kendisi yapar. Mevcut döviz kur bilgileri her 6 saatte bir güncellenir. Döviz kurundaki değişiklikler anında ürün fiyatlarınıza ve mağazanıza yansır. Mağazanızdaki tüm ürünler yeni döviz kuru üzerinden hesaplanarak güncellenir.

Otomatik Fulfillment

Sipariş verme işlemini tamamladıktan sonra SellerRunning bu siparişi takip altına alır. Alıcı hesabınızdaki sipariş kargoya verildiğinde, siparişin kargo bilgilerini tespit eder, satıcı hesabınızdaki ilgili siparişi bulur, kargo bilgilerini bu siparişe aktarır ve siparişi onaylar.

Eğer alıcı hesabınızdaki siparişin kargolanması gecikirse, siparişinizi kagolamanız gereken süre sona ermeden hemen önce siparişiniz kargo bilgileri olmadan onaylanır. Sipariş kargo bilgisi olmadan onaylandıktan sonra alıcı hesabınızdaki sipariş kargolandığında, buradaki kargo bilgilerini alarak satıcı hesabınızdaki ilgili siparişe aktarır ve kargo bilgilerini otomatik olarak günceller.

SellerRunning bu işlemleri Amazon geliştirici web servisleri alt yapısı sayesinde tamamen otomatik gerçekleştirir, sizin herhangi bir ek işlem yapmanız gerekmez.

Sipariş Takibi

Müşteriye gönderdiğiniz her sipariş SellerRunning tarafından takip edilir. Siparişin ne zaman ulaştığını veya siparişin herhangi bir sebeple size geri döndüğünü bilirsiniz.

Bazen müşterilere gönderilen siparişler çeşitli nedenlerle teslim edilemeyebilir. Böyle bir durumda, Amazon genellikle size bir bildirimde bulunmaz. Siparişin müşteriye ulaştığını düşünürken, sipariş size geri dönmüş olur. Böyle bir durumda SellerRunning, siparişinizin kesin durumunu bildirmek için size bir e-posta bildirimi gönderir.

Siparişleriniz müşteriye teslim edildiğinde teslimat zamanını kaydeder. Siparişler için teslimat bildirimi özelliğini aktif ettiğinizde, size e-posta bildirimi gönderir.

Min - Max Fiyatlandırma

Automate Pricing, Buy Box'ı kazanma gibi olaylara karşılık olarak mağazanızdaki ürünlerin fiyatlarını otomatik olarak ayarlamanıza olanak tanır ve diğer satıcılarla rekabet etmenizi sağlar.

SellerRunning ile mağazanızdaki ürünlerin minimum ve maksimum fiyatlarını otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Farklı fiyat aralıklarına göre farklı minimum ve maksimum değerler belirleyebilirsiniz.

Satış mağazanızda min - max fiyatlandırma özelliğini etkinleştirdiğinizde, ürünlerin fiyatlarında çok sık değişiklikler yapmamak önemlidir. Bu yüzden SellerRunning'in fiyat güncelleme özelliğini genişleterek iki farklı seçenek ekledik. Fiyatlarınızı "Anlık" veya "Zamanlı" olarak iki farklı modda güncelleyebilirsiniz. "Zamanlı" seçeneğini etkinleştirdiğinizde günün hangi saatlerinde güncelleme yapmak istediğinizi seçerek fiyat güncellemelerinizi zamanlayabilirsiniz. Fiyatlarınız sadece sizin belirlediğiniz zamanlarda güncellenir ve günceleme gerçekleştiğinde e-posta bildirimi alırsınız.

Akıllı Fiyatlandırma

Farklı fiyat aralıklarına göre farklı kâr marjları ve farklı minimum stok miktarları belirleyebilirsiniz. Düşük maliyetli ürünlerinize daha yüksek kâr marjı ve minimum stok miktarı belirleyebilir, yüksek maliyetli ürünlerinze düşük kâr marjı ve düşük minimum stok miktarı belirleyebilirsiniz.

SellerRunning her şeyi otomatik olarak gerçekleştirir. Sürekli değişen fiyatları güncelleme zorluğunu ortadan kaldırır.

Ürünlerin fiyatı, kargo maliyeti veya gümrük maliyeti değiştiğinde, ürün satış fiyatını sizin belirlediğiniz kâr oranlarına göre yeniden hesaplar ve mağazanızdaki fiyatı anında günceller.

SellerRunning döviz çeviri işlemlerini kendisi yapar. Döviz kurunda bir değişiklik olduğunda otomatik olarak tespit eder ve mağazanızdaki tüm ürünleri yeni döviz kuru üzerinden hesaplayarak günceller.

Telif Hakkı Koruması

SellerRunning veritabanında Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisi ve Kanada Fikri Mülkiyet Ofisinden elde edilen 10 milyondan fazla trademark kaydı bulunmaktadır.

SellerRunning Uspto.gov (ABD) geliştirici servislerine abonedir. Bu sayede her iki trademark ofisindeki güncel veriler günlük olarak SellerRunning veritabanı ile senkronize edilir.

Günlük olarak güncellenen 10 milyondan fazla ticari marka kaydında toplu arama yapabilir ve engellemek istediğiniz markaları yasaklı markalar listenize ekleyebilirsiniz. Böylece engellediğiniz markaya ait ürünler asla mağazanıza eklenmez, eğer mağazanızda varsa, anında silinir.

SellerRunning web arayüzünü kullanarak mağazanızın telif hakkı korumasını etkinleştirdiğinizde, mağazanızdaki telif hakkı olan tüm ürünler silinir ve tekrar eklenemez. Telif hakkı koruması etkinken belirli markaları bu korumanın dışında bırakmak için "Güvenli Markalar Listesi"ni kullanabilir, bu listedeki markanın ürünlerini mağazanızda listelemeye devam edebilirsiniz.

Tekrarlanmış Liste Koruması

Tekrarlanmış liste, farklı SKU'larla aynı ASIN'lerin tekrar tekrar oluşturulduğu, aynı ürünün birden çok kez listelendiği durumdur. Envanterinizde tekrarlanmış listelemeler bulundurmak hesabınızın sağlığını tehlikeye atabilir. Aynı zamanda fiyat hatalarına yol açabilir. Bu da, ürünü olması gereken fiyatın daha aşağısına listelemenize sebep olur.

SellerRunning, mağazanızda bulunan tekrarlanmış listelemeleri hızlı bir şekilde tespit eder ve size e-posta bildirimi gönderir. Bu listelemeleri SellerRunning web arayüzünü kullanarak görüntüleyebilir ve toplu bir şekilde hızlıca mağazanızdan kaldırabilirsiniz.

Güncelleme Geçmişleri

SellerRunning ürünlerinizin fiyat ve stoklarını hiç durmadan günceller. Fiyat, stok ve döviz kuru değişimlerini sürekli takip eder ve bir farklılık tespit ettiğinde bunu anında satış mağazanıza iletir ve her bir güncellemeyi veritabanına kaydeder.

Web arayüzünü kullanarak, ürünleri mağazanıza eklediğiniz andan itibaren değişen fiyat ve stok geçmişlerine ulaşabilirsiniz.

Mağazanızdaki herhangi bir ürüne ait tüm geçmiş kayıtlarına hızlıca listeleyebilir, stok, fiyat, maksimum-minimum fiyat ve 'silindi', 'eklendi' gibi tüm ayrıntıları bir arada görüntüleyebilirsiniz. Böylece mağazanızdaki bir ürünün belirli bir zaman dilimindeki fiyat ve stok bilgisine kolayca erişebilirsiniz.

Envanter Yönetimi

SellerRunning, mağazanızdaki ürünlerin tüm ayrıntılarına hızla erişebileceğiniz kullanışlı bir envanter yönetimi ekranına sahiptir.

Ayrıntılı arama özelliğini kullanarak, ürünlerinizi marka ve kategorilerine göre listeleyebilir, belirli fiyat ve stok aralığındaki ürünleri filtreleyebilir aynı zamanda telif hakkı bulunan ürünler veya indirimli ürünler gibi birçok filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Ayrıntılı arama sonuçları üzerinden toplu işlemler yaparak satış mağazanızı SellerRunning web arayüzünü kullanarak yönetebilirsiniz. Örneğin belirli bir kategoriye ait ürünleri filtreleyerek mağazanızdan kaldırabilir veya yasaklı ürünler listesine ekleyebilirsiniz. Fiyat aralığı ve stok miktarına göre filtreleme yaparak automate pricing start-stop yükleme dosyası oluşturabilirsiniz.

Envanter yönetimi ekranından ürünlerin resim, başlık, fiyat, stok, marka ve markanın telif hakkı olup olmadığı bilgisine ve daha birçok ayrıntıya kolaylıkla ve hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sorunuz var mı?

SellerRunning'in size nasıl yardımcı olabileceğinden emin değil misiniz?

İşte değerli müşterilerimizden duyduğumuz en sık sorulan bazı soruların cevapları.

SellerRunning, Amazon'da FBM yöntemiyle satış yapanların a'den z'ye tüm ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış, arkaplanda 7/24 çalışan servisleriyle, bağlı olduğu mağazaları sürekli kontrol altında tutan bir otomasyon yazılımıdır.

Herşey buluttadır.

Mağazanıza kolayca ürün eklemenizi, mağazanızdaki ürünlerin fiyatlarını ve stoklarını otomatik olarak güncellenmesini sağlar. Dosya indirme/yükleme gibi işlemlerle uğraşmazsınız.

Yalnızca bir tıkla siparişlerinizi otomatik olarak oluşturmanıza yardımcı olur. Alıcı hesabındaki sipariş ile satıcı hesabındaki siparişleri otomatik olarak eşleştirir.

Alıcı hesabındaki sipariş yola çıktığında, kargo bilgileri otomatik olarak satıcı hesabına aktarır ve sipariş otomatik olarak 'confirm' edilir.

Müşteriye gönderdiğiniz her sipariş SellerRunning servisleri tarafından takip edilir. Siparişin ne zaman ulaştığını veya geri döndüğünü kaydeder, gerektiğinde size bildirir.

Müşteriye teslim edilen siparişler için müşterilerinizden geri bildirim isteyen e-postalar gönderir. Böylece satış metriklerinizin gelişmesine yardımcı olur.
SellerRunning şu anda kaynak mağaza olarak Amazon.com (Amerika) ve satış mağazaları olarak Amazon.ca (Kanada), Amazon.com.mx (Meksika), Amazon.co.uk (İngiltere), Amazon.de (Almanya), Amazon.fr (Fransa), Amazon.it (İtalya), Amazon.es (İspanya), Amazon.ae (Birleşik Arap Emirlikleri), Amazon.com.au (Avustralya), Amazon.sg (Singapur), Amazon.jp (Japonya), Amazon.sa (Suudi Arabistan), Amazon.pl (Polonya), Amazon.se (İsviçre), Amazon.com.be (Belçika) ve Amazon.nl (Hollanda) pazaryeri için hizmet vermektedir.
Kesinlikle hayır. SellerRunning, Amazon'da FBM yapmaya başlamanız için tek başına size yeter. Gelişmiş web arayüzü işlerinizin tamamını başarıyla yerine getirir. SellerRunning dışında başka bir yazılıma ihtiyacınız kalmaz.
SellerRunning mağazanızdaki tüm ürünleri en az 12 saatlik aralıklarla güncellemeyi taahhüt eder. Bu en uzun süredir. Bir ürünün fiyatının veya stoğunun değiştiğini tespit ettiğinde veya sizin belirlediğiniz kriterlere uygun olmadığı anladığında bunu 15 dakika içerisinde sizin yerinize Amazon'a bildirir. Amazon bu isteği en fazla 15 dakika içerisinde yerine getirir.
SellerRunning kullanmaya başlarken birkaç basit adımdan oluşan hesap kurulumu sürecini tamamlamanız gerekir. Kurulum başarıyla gerçekleştiğinde mağazanızdaki mevcut ürünler otomatik olarak SellerRunning'e aktarılır. Bunun için ektra birşey yapmanız gerekmez.
Kesinlikle evet! İhtiyaçlarınızı bize bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öneriniz tüm kullanıcılarımıza bir fayda sağlıyorsa, bu özelliği SellerRunning'in bir parçası olarak ekleyebiliriz veya ek bir maliyetle sadece size özel bir istekte bulunabilirsiniz. Özelliğin uygulanmasının biraz zaman alabileceğini lütfen unutmayın.

SellerRunning'i şimdi kullanın.... sonsuza dek sevin.

Hemen kullanmaya başlayın!

ŞİMDİ BAŞLAYIN