SellerRunning Affiliate Seçenekleri ile Kazanç Sağla

SellerRunning’e abone olan her kullanıcı için komisyon alabilirsiniz.

Satış Ortaklığı Programları Nelerdir?

Öneri Programı, tüm kullanıcılarımızın panel içinde erişebileceği kişiselleştirilmiş link ile bağlantılarını %10 indirimli olarak davet edip kayıt olan her bir kullanıcı için %15 komisyon kazanacağı programdır. Tek yapmanız gereken size özel oluşturulmuş linki kopyalayarak paylaşmanızdır ve gelen kullanıcıların yaptığı ödemelerin %15’i hesabınıza aktarılır.
Nasıl Katılabilirsiniz?

SellerRunning’e kayıtlı tüm kullanıcılarımız için Öneri Programı kullanıma açıktır. Tek yapmanız gereken SellerRunning paneli içinde sayfanın en altında yer alan “Affiliate” sekmesi üzerinden size özel oluşturulmuş öneri linkine ulaşmanızdır.
Bu linki kolayca kopyalayarak bağlantılarınız ile paylaşabilirsiniz. Onlar SellerRunning’e %10 indirim ile kayıt olurken, siz de ödemeler üzerinden %15 komisyon kazanacaksınız.
Eğer bir içerik üreticisi iseniz, yönettiğiniz sosyal medya kanalları veya kendinize ait bir kanalınız varsa SellerRunning’i size özel bir indirimli kupon kodu ile tanıtarak kazanç elde edebilirsiniz. Bağlantılarınız kupon kodunuzu kullanarak indirim elde ederken, siz de yapılan ödemeler üzerinden komisyon kazanırsınız. Tüm Affiliate aktivitelerini Threecolts Manager içindeki dashboard üzerinden takip edebilirsiniz.
Nasıl Katılabilirsiniz?

Şartları sağlıyorsanız lütfen bizimle aşağıdaki form üzerinden iletişime geçin ve size geri dönüş sağlayalım.
Teşekkürler! Gönderiminiz alındı!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Sık Sorulan Sorular

1. Öneri Programı ile Affiliate Programı arasındaki fark nedir?

Öneri programı, SellerRunning’i tanıtıcı herhangi bir aktivitede bulunmadan, veya belirli şartları sağlamak gerekmeden her SellerRunning kullanıcısının yararlanabileceği bir programdır ve kişiye özel oluşturulmuş bir URL link ile çalışır. Bu link direkt olarak Threecolts Manager’da yani SellerRunning paneli içinde bulunur ve ek bir işlem olmaksızın linki kopyalayıp paylaşarak, sizin linkiniz üzerinden kayıt olmuş kullanıcılar üzerinden komisyon kazanırsınız. Bahsi geçen kullanıcılar %10 indirim ile ilk ödemesini yaptığında sizin de SellerRunning hesabınıza %15’lik bir komisyon tutarı yansır.

Ancak Affiliate Programı, SellerRunning için içerik üretiyor olmayı gerektirmektedir. Panel içindeki kişiselleştirilmiş linkten farklı olarak, bu program kapsamında sizin adınıza bir kupon kodu tanımlanır ve bu kod ile kayıt olan kullanıcılar belirtilen indirim oranında SellerRunning’e kayıt olurlar; siz de ödeme yapıldığında komisyon üzerinden kazanç elde etmiş olursunuz ve size ödeme yapılır. Tüm hareketleri panel içindeki dashboard üzerinden takip edebilirsiniz. Bu program için karşılıklı bir anlaşma ve sözleşme üzerinden ilerliyoruz. Dolayısıyla Affiliate programına başvurmak için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Yukarıdaki formu doldurabilir veya aklınıza takılan başka bir detay olursa support@sellerrunning.com adresi üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

2. Satış ortaklığı kapsamındaki kupon kodları veya öneri linkleri farklı indirim kodları ile birlikte kullanılabilir mi?

Hayır, öneri linki veya Affiliate kupon kodları diğer başka indirim kodları ile birlikte kullanılamaz, yalnızca bir adet indirim yeni kayıt olurken geçerli olacaktır. WELCOME50 de dahil olmak üzere farklı kodlar ile Affiliate kodları birleştirilemez. 

3. Satış ortaklığı kapsamında kazanılan komisyonlar hesaba ne zaman geçer?
Sizin referansınız ile gelmiş olan kullanıcılar ödeme yaptıktan sonra sizin ödemeniz de hesabınıza aktarılacaktır. Komisyon kazanmanız için referans ile gelen kullanıcıların, deneme süreci haricinde ödeme yapmış olmaları gerekmektedir.
4. Öneri Programı kapsamında kazandığım tutar farklı bir hesapta kullanılabilir mi veya hesaplar arasında aktarma yapılabilir mi?
Öneri Programı kapsamında kazanılan tutarlar yalnızca o hesap içinde kullanılabilir, farklı bir hesaba aktarılamaz.
5. Öneri & Affiliate programları kapsamında hesabımda hangi detayları görebilirim?
Bağlantınızın tıklanma sayısından, Bağlantınızı kullanarak kayıt olan kullanıcılara; bağlantınızı kullanarak kayıt olan kullanıcılardan kazandığınız tutardan, hesabınıza yüklenmiş ve yüklenecek tüm kredilerin takibini gerçekleştirebilirsiniz.
6. Satış ortaklığı programlarına neden dahil olmalıyım?
SellerRunning kişiselleştirilmiş özel davet linki/kupon kodu ve sınırsız tek tekil kullanıcı davet etmek imkanı ile; dilediğiniz kadar kullanıcıyı SellerRunning’in avantajlı dünyası ile tanıştırmanıza ve kayıt olan her bir kullanıcımız için kazanç elde etmenize olanak sağlar. Hem tanıdıklarınız hem de siz kazanmış olursunuz.
tr